درباره ما

Online Shopping

جستجو، انتخاب، خرید آنلاین.

رمیس؛ حس خوب خرید آنلاین
با فراگیر شدن علم و تکنولوژی، توده های مختلف مردمی روی به میانبرهایی زدند که زمان را می خرند، آرامش را صید می کنند و از زحمت زیاد خداحافظی می کنند.
هم اکنون توسعه فناوری های جدید خصوصاً اینترنت موجب شده که اکثر اقشار مردم به فعالیت در اینترنت و خرید اینترنتی تمایل بیشتری نشان دهند، چرا که خرید در دنیای بی مرز، منافعی برای آنها خواهد داشت از جمله می توان به صرفه جویی در وقت، امکان بررسی کالاها، مقایسه قیمت ها و رقابت بر اساس کیفیت اشاره کرد.

نمایش محصولات  

Online Shopping

تحویل سریع ویژه شهر کرمان

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم .

ارسال به دو صورت سریع و معمولی صورت میگیرد  ، کالا های معمولی زندگی خود را می توانید با پست معمولی دریافت کنید، اماااا گاهی واستون پیش اومده که به یک میمانی دعوت شده اید و  زمانی تا شروع میهمانی نمانده  ولی هنوز هدیه مورد نظر خود را پیدا نکردید یا قراره واستون مهمون بیاد اما وسایل مورد نیاز خود را ندارید یا حتی می خواهید فورا بدون بهانه فرد مورد علاقه خود را سورپرایز کنید  و .... ؟  ارسال سریع ما شما را در این راه مساعدت می کنه و  به کمک شما میاد برای  ساختن خاطرات بیاد ماندنی .

نمایش محصولات  

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mcrypt' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: