راز جذابیت شما با عطر خود

Image
راز جذابیت شما با عطر خود

راز جذابیت شما با عطر خود

عطر و ادکلن رایحه ای است که خانم ها و آقایان برای افزایش جذابیت و زیبایی خود استفاده می کنند. عطرها می توانند حال و هوای ما را عوض کنند و یا یک خاطره را در ذهن ما بیدار کنند. امروزه هزاران عطر مختلف در بازار وجود دارد که طراحان برای سلیقه ها و روحیه های مختلف طراحی کرده اند. برای آنکه بدانید چه عطری برای شما مناسب است و چه عطری شما را جذاب تر می کند، ما شما را راهنمایی می کنیم.

 

هر عطر شامل نت های مختلفی می شود. این نت ها به سه لایه تقسیم می شوند:نت اولیه یا پایه، نت میانی و نت پایانی که همگی این نت ها در کنار هم یک رایحه خاص را می سازند. برای مثال یک عطر ممکن است رایحه ای بر پایه گل داشته باشد و ساختار رایحه آن شامل گل رز، شکوفه ی پرتقال و گل یاسمین باشد. عطر دیگری ممکن است ساختار رایحه آن میوه ای باشد. در این صورت نت های پایه آن می تواند شامل میوه هایی مثل سیب، پرتقال ماندارین و نارنج باشد.

 

عطرها می توانند رایحه ای گرم، خنک، تلخ، شیرین، تند یا خوراکی داشته باشند. انتخاب رایحه عطر کاملا بستگی دارد به سلیقه شما و البته آب و هوای محل زندگیتان و اینکه در چه فصلی هستید. اصلا مهم نیست که خانم هستید یا آقا چون می توانید بعد از مشخص کردن رایحه های مورد علاقه تان عطر مورد پسند خود را از میان برندهای مختلف انتخاب کنید.

 

برندهای عطر بسیار زیاد هستند و برخی از برندها بیش از یک قرن است که به تولید عطر مشغول هستند. بهترین انواع ادکلن های مردانه و زنانه را عطرسازانی مثل Jacques Polge، Ann Gottleib و Calice Becker ساخته اند اما عطرسازان جوانی هم هستند که با ساختن عطری جدید توانسته اند مردم را برای خرید عطر جدید مشتاق کنند. عطرها با غلظت های مختلف عرضه می شوند. هرچه غلظت عطر بیشتر باشد ارزش آن بیشتر شده و عطر گرانتر می شود. عطرهای غلیظ بویی قوی تر و ماندگاری بالاتری دارند. اگر بودجه ای که برای خرید عطر در نظر گرفته اید را کمی بیشتر کنید می توانید عطری با رایحه ای ماندگار تر و پخش بوی بهتر خریداری کنید. عطری که فضا را پر کند و پس از ترک کردن اتاق هم در آن فضا باقی بماند.

 

حتما قبل از خرید عطر بوی آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که همان بویی است که شما دوست دارید و از آن لذت می برید. ابتدا عطر را از شیشه آن بو کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا یک ایده کلی از بوی عطر به دست آورید. سپس عطر را روی پوست خود امتحان کنید. پوست هر کس دارای ویژگی های هورمونی و شیمیایی مخصوص خود است که روی بوی نهایی عطر تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

 

همین حالا عطر خودتو پیدا کن     wink

ممکن است از این مطالب خوشتان بیاید

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mcrypt' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: